Ieguldījumu fondi

Ieguldījumu fondi var palīdzēt uzkrājumam pelnīt.

Compensa Life piedāvā vairākus dažādu pārvaldītāju, dažādu risku un ienesīguma līmeņu ieguldījumu fondus. Pēc saviem ieskatiem un atbilstoši tev pieņemamai ieguldījumu stratēģijai tu vari izvēlēties vienu vai vairākus Compensa Life piedāvātos ieguldījumu fondus savu uzkrājumu veidošanai. 

Aktīvās stratēģijas fondi ir ar augstāku peļņas potenciālu, bet ar lielāku svārstīgumu, kas piemēroti ilgtermiņa uzkrājumiem (virs 10 gadiem)

Sabalansētās stratēģijas fondi ir ar vidēju peļņas potenciālu, ar vidēju svārstīgumu, kas piemēroti vidēja termiņa uzkrājumiem (virs 5 gadiem)

Konservatīvās stratēģijas fondi ir ar mērenu peļņas potenciālu, bet ar zemu svārstīgumu, kas piemēroti īstermiņa uzkrājumiem (virs 3 gadiem)

Uzkrājošās apdrošināšanas līguma darbības laikā ir iespēja mainīt ieguldījumu stratēģiju vai uzkrājuma procentuālo sadalījumu pa piedāvātajiem fondiem, kā arī ieguldīt uzkrājumu jaunā fondā, ja tāds tiek piedāvāts.  Tu vari ērti sekot līdzi fondu ienesīguma izmaiņām un, mainot ieguldījuma stratēģijas, kļūt par aktīvu pasaules finanšu tirgus dalībnieku.

Ir vienkārši sekot līdzi ieguldījumiem - fondu daļu vērtības pastāvīgi tiek atspoguļotas  sadaļā Ieguldījumu fondu vienību cenas.

Kādi ir ieguvumi?


Profesionālas konsultācijas
Profesionālas konsultācijas

Kompetenti finanšu konsultanti ar ilgu gadu pieredzi ieguldījumu pārvaldes jomā un finanšu tirgos palīdzēs izvēlēties tev piemērotākos ieguldījumu fondus uzkrājuma veidošanai.

Efektīva ieguldījumu pārvaldība
Efektīva ieguldījumu pārvaldība

Compensa Life sadarbojas ar pasaulē vadošajiem ieguldījumu fondu pārvaldniekiem ar lielu pieredzi ieguldījumu fondu un pensiju fondu pārvaldīšanā, lai nodrošinātu saviem klientiem labāko pasaules praksi uzkrājumu veidošanā ar iespējami labākiem uzkrājumu rezultātiem un augstāku drošību.

Izvēles iespējas
Izvēles iespējas

Tu vari izvēlēties vienu vai vairākus piedāvātos ieguldījuma fondus, lai sasniegtu tieši savus ilgtermiņa finansiālos mērķus. Lai samazinātu ieguldījumu risku un nodrošinātu stabilāku peļņas izaugsmi, iespējams izvēlēties dažādus ieguldījumu fondus, kas iegulda dažādās pasaules valstīs, dažādās ekonomikas nozarēs un uzņēmumos, kā arī dažādos finanšu instrumentu veidos.

Ērta uzkrājuma pārraudzība
Ērta uzkrājuma pārraudzība

Compensa Life E-birojā var saņemt detalizētu savu ieguldījumu pārskatu un iepazīties ar uzkrājuma aktuālo vērtību. Tāpat e-birojā var ērti pieteikt ieguldījumu fondu maiņas darījumus, kā arī veikt citas ieguldījuma polises izmaiņas.

Kādi ir ieguvumi?

Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju