Palīdzība, kad tā nepieciešama visvairāk Palīdzība, kad tā nepieciešama visvairāk

Palīdzība, kad tā nepieciešama visvairāk

Onkoloģisko slimību apdrošināšana OncoDrop

Onkoloģisko saslimšanu rādītāji Latvijā ir ārkārtīgi satraucoši – ik gadu apmēram 11 000 Latvijas iedzīvotājiem diagnosticē ļaundabīgu audzēju. Vēzis nešķiro pēc dzimuma, vecuma, ienākumiem, un no saslimšanas nav pasargāts neviens. Taču Compensa Life onkoloģisko slimību apdrošināšana OncoDrop piedāvā padomāt par riskiem un sagādāt sev papildu palīdzību, ja tāda būtu vajadzīga, nodrošinot finansiālu atbalstu vēža tūlītējai ārstēšanai.

Kam tā paredzēta?

Lai nodrošinātu sev un saviem bērniem finansiālo aizsardzību onkoloģiskas slimības gadījumā. Lai nodrošinātu sev un saviem bērniem finansiālo aizsardzību onkoloģiskas slimības gadījumā.
Finansiāls atbalsts tūlītējai ārstēšanai vai ikdienas tēriņu segšanai Finansiāls atbalsts tūlītējai ārstēšanai vai ikdienas tēriņu segšanai
Tiem, kas saslimšanas gadījumā vēlas izmantot unikālu iespēju bez maksas iegūt pasaulē vadošo onkoloģijas klīniku ārstu neatkarīgu medicīnisko atzinumu par diagnostiku un ārstēšanu. Tiem, kas saslimšanas gadījumā vēlas izmantot unikālu iespēju bez maksas iegūt pasaulē vadošo onkoloģijas klīniku ārstu neatkarīgu medicīnisko atzinumu par diagnostiku un ārstēšanu.

Kādi ir ieguvumi?


Finansiāls atbalsts tūlītējai ārstēšanai. 
Finansiāls atbalsts tūlītējai ārstēšanai. 

Kaut gan onkoloģisko slimību ārstēšanu Latvijā apmaksā valsts, daudzi vēža pacienti ar valsts atbalstu rēķināties nevar, un ārstēšana var izmaksāt dārgi, pat desmitiem tūkstošu eiro. Vēža pacientiem var nākties ieguldīt pašu līdzekļus vai lūgt atbalstu ģimenei, draugiem, sabiedrībai. Onkoloģisko slimību apdrošināšana ir finansiāls atbalsts slimības gadījumā.

Apdrošināšanas atlīdzību var izmantot pēc saviem ieskatiem.
Apdrošināšanas atlīdzību var izmantot pēc saviem ieskatiem.

OncoDrop apdrošināšana sniedz finansiālu atbalstu, lai tu varētu koncentrēties uz izveseļošanos. Kamēr notiek atveseļošanās process un, iespējams, esi bez ierastajiem finanšu līdzekļiem, apdrošināšanas atlīdzību vari izmantot ne tikai slimības ārstēšanai, bet arī ikdienas tēriņiem, finansiālām saistībām u.c.

Bezmaksas neatkarīgs medicīniskais atzinums.
Bezmaksas neatkarīgs medicīniskais atzinums.

Pasaules vadošo onkoloģijas klīniku ārstu neatkarīgs medicīniskais atzinums par diagnozi un ārstēšanas piedāvājums latviešu valodā tiks sniegti bez maksas kā papildu ieguvums tava apdrošināšanas līguma darbības laikā. Atzinums tiek sniegts sadarbībā ar mūsu starptautisko partneri MediGuide.

Bez papildu maksas iekļauta apdrošināšanas aizsardzība bērniem.
Bez papildu maksas iekļauta apdrošināšanas aizsardzība bērniem.

Visi ģimenē līdz šim dzimušie un adoptētie bērni, kā arī apdrošināšanas līguma darbības laikā dzimušie nepilngadīgie bērni tiek apdrošināti kopā ar tevi bez papildu maksas. Arī viņiem ir spēkā onkoloģisko slimību apdrošināšana OncoDrop un bezmaksas otrā medicīniskā atzinuma pakalpojums.

Kādi ir ieguvumi?

Tev varētu interesēt

VESELĪBAS APDROŠINĀŠANA PRIVĀTPERSONĀM
VESELĪBAS APDROŠINĀŠANA PRIVĀTPERSONĀM
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA
DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA
DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir OncoDrop?

Tā ir onkoloģisko slimību apdrošināšana, kas nodrošinās finansiālu atbalstu slimības gadījumā. Tas ir kā drošības spilvens, lai vēža gadījumā nav izmisums un bezcerība, bet ir finansiāls atbalsts tūlītējai ārstēšanai un iespēja no slimības atbrīvoties neatkarīgi no valsts atbalsta ārstēšanā. Atveseļošanās no vēža var prasīt gan laiku, gan naudu. Atveseļošanās laikā visbiežāk nav iespējas strādāt un pelnīt, bet tāpat jāapmaksā ne tikai ārstniecības izdevumi, bet arī ikdienišķi rēķini vai kredīta maksājumi. Vēža apdrošināšana parūpēsies par tavu finansiālo drošību, lai vari pilnībā koncentrēties uz savu veselību.

Kas tiek apdrošināts?

Apdrošināšanas segums tiek nodrošināts pieaugušajiem no 18 līdz 70 gadu vecumam. Kas būtiski – pēc līguma noslēgšanas arī apdrošinātās personas nepilngadīgie bērni (arī adoptētie un tie, kas piedzims polises darbības laikā) automātiski un bez papildu izmaksām tiek apdrošināti kā papildu apdrošinātās personas un saņems finansiālu aizsardzību onkoloģiskas slimības gadījumā.

Ko nodrošina OncoDrop apdrošināšana?

  • Finansiālu atbalstu vēža tūlītējai ārstēšanai vai ikdienas vajadzībām, rehabilitācijai pēc slimības vai jebkam citam.

  • Bez papildu maksas iekļauta apdrošinātās personas bērnu apdrošināšana.

  • Pasaules vadošo onkoloģijas klīniku ārstu bezmaksas neatkarīgu medicīnisko atzinumu, ko sniedz Compensa Life sadarbības partneris MediGuide.

Ja apdrošinātajam vai papildu apdrošinātajai personai tiek diagnosticēts invazīvs audzējs, tiks izmaksāta visa līgumā paredzētā apdrošinājuma summa. Ja tiek diagnosticēts neinvazīvs audzējs, tiks izmaksāti 10% no līgumā paredzētās apdrošinājuma summas.

Kā es varu iegādāties onkoloģisko slimību apdrošināšanu?

Lai iegādātos onkoloģisko slimību apdrošināšanu, nav jādodas pie apdrošinātāja, to var paveikt digitāli – ērtā, drošā un mūsdienīgā formātā platformā www.oncodrop.lv. Tajā ikviens, izmantojot datoru vai telefonu, ar dažiem klikšķiem var ērti noslēgt apdrošināšanas līgumu, veicot 4 vienkāršus soļus:

  • izvēlies vēlamo seguma apmēru jeb apdrošinājuma summu no piedāvātajām iespējām;

  • iepazīsties un rūpīgi izlasi apdrošināšanas nosacījumus;

  • atbildi uz dažiem jautājumiem par savu veselības stāvokli;

  • veic samaksu, un apdrošināšanas līgums stāsies spēkā jau nākamajā dienā.

*Stājoties spēkā apdrošināšanas polisei, tiek piemērots 180 dienu nogaidīšanas periods. Ja šajā periodā tiek diagnosticēta onkoloģiska slimība, tā netiks uzskatīta par apdrošināšanas gadījumu. 

Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju