Pievienojies Compensa Life komandai

 

 

Pieredzējuši jomas speciālisti

Compensa Life komandā strādā labākie jomas profesionāļi, kuri ne tikai rada un attīsta uzņēmuma produktus, izceļas ar izcilu sadarbību un klientu apkalpošanas kvalitāti, bet arī nodod savu pieredzi jaunākiem kolēģiem. 

Mūsu tradīcijas

Mēs kopjam uzņēmuma tradīcijas un veidojam jaunas. Katru gadu sanākam kopā uz tradicionālajiem uzņēmuma pasākumiem - vasaras festivālā tiekamies ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas, kopā svinam ziemassvētkus, piedālāmies komandas saliedēšanas pasākumos un atzīmējam citus nozīmīgus notikumus. 

Starptautiska pieredze

Lepojamies, ka esam daļa no lielas starptautiskas kompānijas Vienna Insurance Group (VIG), kas ir vadošā apdrošināšanas sabiedrība Austrijā, Centrālajā un Austrumeiropā. Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles darbiniekiem tas sniedz iespēju izmantot VIG uzkrāto pieredzi un labo praksi ikdienas darbā. Pievienojoties mūsu uzņēmumam, tu kļūsi par daļu no lielas uzņēmumu grupas, mācīsies no savas jomas profesionāļiem un kļūsi par daļu no komandas, kas vienmēr tiecas pēc vislabākajiem rezultātiem. 

Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju