Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana senioriem Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana senioriem

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana senioriem

Dzīves pilnbrieda posmā ikviens no mums reiz aizdomājas, ka neesam mūžīgi. Vadoties pēc pasaulē un Eiropā sen iesakņojušām apdrošināšanas tradīcijām un savu akcionāru pieredzes, Compensa Life ir izveidojusi īpašu apdrošināšanas produktu, kas ļaus izveidot uzkrājumu, kas paredzēts tikai vienam īpašam mērķim - apdrošinātā apbedīšanas veikšanai.

Kā tas darbojas?

Noslēdzot apdrošināšanas līgumu un veicot nelielas, regulāras iemaksas vai vienreizējas lielākas summas noguldījumu, apdrošinātais var izveidot uzkrājumu apbedīšanas veikšanai. Noslēdzot apdrošināšanas līgumu un veicot nelielas, regulāras iemaksas vai vienreizējas lielākas summas noguldījumu, apdrošinātais var izveidot uzkrājumu apbedīšanas veikšanai.
Uzkrājums veidosies ar fiksētu ienesīguma procentu, kas tiek garantēts visam apdrošināšanas periodam Uzkrājums veidosies ar fiksētu ienesīguma procentu, kas tiek garantēts visam apdrošināšanas periodam
Vienlaikus ar uzkrājuma veidošanu, būs apdrošināta arī dzīvība. Vienlaikus ar uzkrājuma veidošanu, būs apdrošināta arī dzīvība.
Beidzoties apdrošināšanas periodam, Compensa Life īpašo uzkrājumu pārvaldīs līdz brīdim, kad apdrošinātā izvēlētā pilnvarotā persona rakstveidā mūs informēs par nepieciešamību veikt uzkrājuma izmaksu noteiktā mērķa īstenošanai. Beidzoties apdrošināšanas periodam, Compensa Life īpašo uzkrājumu pārvaldīs līdz brīdim, kad apdrošinātā izvēlētā pilnvarotā persona rakstveidā mūs informēs par nepieciešamību veikt uzkrājuma izmaksu noteiktā mērķa īstenošanai.

Kādi ir ieguvumi?


Nodokļu atvieglojumi
Nodokļu atvieglojumi

Veicot iemaksas Uzkrājošā dzīvības apdrošināšanā senioriem, iespēja saņemt no valsts nodokļu atvieglojumus.

Papildu finansiālā aizsardzība
Papildu finansiālā aizsardzība

Papildus īpašā mērķa uzkrājumam, apdrošināšanas perioda laikā līgumā iespējams iekļaut arī papildapdrošināšanu, kas sniedz papildus finansiālu aizsardzību gan apdrošinātā ģimenei, gan pašam apdrošinātajam.

Tiesības izvēlēties apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju
Tiesības izvēlēties apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju

Apdrošināšanas līguma noslēgšanas brīdī vai jebkurā citā  brīdī līguma darbības laikā vari norādīt Apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju, kur nonāks tava uzkrātā nauda

Uzkrājuma izmaksa
Uzkrājuma izmaksa

Ja nebūsi norādījis Apbedīšanas pakalpojumu sniedzēju, uzkrātā nauda nonāks pie apbedīšanas pakalpojumu sniedzēja, kuru būs izvēlējusies tava pilnvarotā persona.

Kādi ir ieguvumi?

Tev varētu interesēt

NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA
MŪŽA PENSIJAS APDROŠINĀŠANA
MŪŽA PENSIJAS APDROŠINĀŠANA
UZKRĀJUMS BĒRNU (mazbērnu) NĀKOTNEI
UZKRĀJUMS BĒRNU (mazbērnu) NĀKOTNEI
Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju