Privātpersonu veselības apdrošināšana Privātpersonu veselības apdrošināšana

Privātpersonu veselības apdrošināšana

Lai palīdzētu atrisināt jautājumus, kas saistīti ar izdevumiem veselības uzlabošanai, piedāvājam privātpersonu veselības apdrošināšanu, kas sniegs aizsardzību pret neparedzētiem medicīnas izdevumiem pēkšņu un negaidītu veselības problēmu gadījumos. 

Kam tā paredzēta?

Compensa Life privātpersonu veselības apdrošināšana piemērota visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuru vecums polises noslēgšanas brīdī ir vismaz 1 gads un polises beigās – ne vairāk par 70 gadiem. Compensa Life privātpersonu veselības apdrošināšana piemērota visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuru vecums polises noslēgšanas brīdī ir vismaz 1 gads un polises beigās – ne vairāk par 70 gadiem.
Mūsu izstrādātās veselības apdrošināšanas programmas var iegādāties gan sev, gan savam bērnam. Mūsu izstrādātās veselības apdrošināšanas programmas var iegādāties gan sev, gan savam bērnam.
Iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tiem, kam darba devējs to nenodrošina. Iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tiem, kam darba devējs to nenodrošina.

Kādi ir ieguvumi?


Individuāla programmu izveide
Individuāla programmu izveide

Iespēja izvēlēties savām vajadzībām un iespējām piemērotāko veselības apdrošināšanas segumu.

Nodokļu atvieglojumi
Nodokļu atvieglojumi

Iespēja saņemt valsts nodokļu atvieglojumus par maksājumu, kas veikts, iegādājoties veselības apdrošināšanas polisi.

Mobilā lietotne
Mobilā lietotne

Compensa Life veselības apdrošināšana vienmēr pa rokai tavā viedtālrunī! Tur vienmēr pieejama visa informācija par tavu veselības apdrošināšanas polises programmu un limitiem. Iespēja lietot elektronisko karti plastikāta kartes vietā. Vienkārša, ērta un ātra atlīdzību pieteikumu iesniegšana.

Plašs līgumorganizāciju tīkls
Plašs līgumorganizāciju tīkls

Ar privātpersonu veselības apdrošināšanas polisi līgumorganizācijās tiek nodrošināti apdrošināšanas programmas pakalpojumi ar bezskaidras naudas (online) norēķinu.

Kādi ir ieguvumi?

Tev varētu interesēt

ONKOLOĢISKO SLIMĪBU APDROŠINĀŠANA OncoDrop
ONKOLOĢISKO SLIMĪBU APDROŠINĀŠANA OncoDrop
UZKRĀJOŠĀ DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA
UZKRĀJOŠĀ DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam piemērota Compensa Life privātpersonu veselības apdrošināšana?

- Compensa Life privātpersonu veselības apdrošināšana ir piemērota visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuru vecums polises noslēgšanas brīdī ir vismaz 1 gads un polises beigās – ne vairāk par 70 gadiem. Veselības apdrošināšana nodrošinās aizsardzību pret neparedzētiem medicīnas izdevumiem pēkšņu un negaidītu veselības problēmu gadījumos. 

Kādas programmas piedāvā Compensa Life?

  • Programma DZINTARS (pacienta līdzmaksājuma apmaksa 100% apmērā).

  • Programma DZINTARS PLUSS (pacienta līdzmaksājuma apmaksa 100% apmērā + maksas pakalpojumu apmaksa 80% apmērā).

  • Programma DZINTARS PLUSS (pacienta līdzmaksājuma apmaksa 100% apmērā + maksas pakalpojumu apmaksa 50% apmērā).

  • Zobārstniecības papildprogramma.

Kur un cik ilgi darbojas veselības apdrošināšana?

Apdrošināšana darbojas visā Latvijas Republikas teritorijā līdz datumam, kas norādīts uz veselības apdrošināšanas kartes.

Kā pārliecināties, vai veselības apdrošināšana apmaksā nepieciešamos pakalpojumus?

Informācija par apmaksātajiem pakalpojumiem ir pieejama veselības apdrošināšanas polises programmas aprakstā.  Ar programmas aprakstiem un limitiem var ērti iepazīties Compensa Life mobilajā lietotnē.

Kā rīkoties, ja saņemu pakalpojumus iestādē, kura nav Compensa Life līgumorganizācija?

  • Jautā ārstam maksājumu apliecinošu dokumentu (piemēram, EKA čeku, kvīti);

  • pārliecinies, lai maksājumu apliecinošā dokumentā būtu norādīts Tavs vārds, uzvārds, personas kods, pakalpojuma saņemšanas datums un detalizēti atšifrēts saņemtais pakalpojums (t.sk. daudzums, cena);

  • ja minētā informācija nav norādīta, jautā, lai ārsts sagatavo izrakstu ar augstāk minētajiem datiem. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, ja ārstējies stacionārā vai saņem zobārstniecības pakalpojumus;

  • izrakstā par zobārstniecības pakalpojumiem jānorāda detalizēts saņemtā pakalpojuma atšifrējums (piemēram, konsultācija, mutes dobuma higiēna, zoba ekstrakcija, ortodontija, rentgens, anestēzija, labotā zobu numurs un virsmas u.c. pakalpojumi) un izcenojums.

Lai saņemtu veselības apdrošināšanas atlīdzību, pieteikums un maksājumu apliecinoši dokumenti Apdrošinātājam jāiesniedz 90 kalendāro dienu laikā no apdrošināšanas gadījuma un ne vēlāk, kā 30 dienu laikā pēc polises darbības termiņa beigām.

Vai, iegādājoties veselības apdrošināšanu, pienākas nodokļu atvieglojumi?

Saskaņā ar LR nodokļu likumdošanu, apdrošināšanas prēmijas maksājums par privātpersonu veselības apdrošināšanas polisi sev vai ģimenes locekļiem (piemēram, bērnam) ir attiecināms kā attaisnotais izdevums un par šo summu no valsts varēsi saņemt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, ja maksājuma summa par katru ģimenes locekli nepārsniegs 600 EUR gadā.

Kā var saņemt nodokļu atvieglojumus?

Lai saņemtu pārmaksāto nodokli, nepieciešams iesniegt Gada ienākumu deklarāciju Valsts ieņēmumu dienestā. To ir ērti izdarīt, izmantojot  Elektroniskās deklarēšanās sistēmu (EDS). Deklarāciju par iepriekšējo gadu var iesniegt, sākot ar 1. martu.

 

Kur var pieteikt veselības apdrošināšanas atlīdzību?

Lai pieteiktu Veselības apdrošināšanas atlīdzību, nepieciešams izvēlētēties sev ērtāko Veselības apdrošināšanas atlīdzības pieteikšanas veidu šeit un sekot tur esošajām norādēm - aizpildīt datus, pievienot nofotografētus vai ieskenētus maksājumu apliecinošus dokumentus un  nosūtīt pieprasījumu.

 

 

Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju