Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana

Dzīvības apdrošināšana ar uzkrājuma veidošanu apvieno divus neaizstājamus apdrošināšanas veidus - dzīvības apdrošināšana un uzkrājuma veidošana nākotnei. Uzkrājums pelna procentus!  Uzkrājumu ir iespējams veidot piesaistot ieguldījumu fodiem - konservatīviem, sabalansētiem vai aktīviem, nodrošinot uzkrājumam ienesīgumu, kas atkarīgs no fondu darbības rezultātiem. Vai var veidot uzkrājumu ar fiksētu ienesīguma procentu. 

Kam tā paredzēta?

Apdrošini dzīvību un krāj saviem nākotnes mērķiem! Apdrošini dzīvību un krāj saviem nākotnes mērķiem!
Veido uzkrājumu sava bērna izglītībai nākotnē jau šobrīd un nodrošini finansiālu aizsardzību saviem tuvākajiem! Veido uzkrājumu sava bērna izglītībai nākotnē jau šobrīd un nodrošini finansiālu aizsardzību saviem tuvākajiem!
Lielākai pensijai – nodrošini sev pārtikušas vecumdienas! Lielākai pensijai – nodrošini sev pārtikušas vecumdienas!
Krāt var ikviens un jebkādām vajadzībām! Krāt var ikviens un jebkādām vajadzībām!

Kādi ir ieguvumi?


Dzīvības apdrošināšana
Dzīvības apdrošināšana

Vienlaikus ar uzkrājuma veidošanu tiek apdrošināta dzīvība. Tas sniedz papildu materiālo aizsardzību ģimenei. Iespēja iekļaut polisē arī nelaimes gadījumu papildapdrošināšanu gan krājējam, gan bērniem un kritisko slimību papildapdrošināšanu.

Uzkrājuma ienesīgums
Uzkrājuma ienesīgums

Nosaki pats, kā pelnīs tavs uzkrājums, izvēloties sev piemērotāko ieguldījuma stratēģiju. Uzkrājumu iespējams veidot ar garantētu ienesīgumu vai ar līdzekļu piesaisti ieguldījumu fondiem.

Nodokļu atvieglojumi
Nodokļu atvieglojumi

Ieguldīt dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu ir izdevīgi, jo iespējams saņemt būtiskus nodokļu atvieglojumus - iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu 20% apmērā no uzkrājumā ieguldītās summas. Visu apdrošināšanas periodu tev būs iespēja saņemt no valsts nodokļu atvieglojumus par veiktajām iemaksām uzkrājuma veidošanā.

Krāt var ikviens!
Krāt var ikviens!

Krāj lieliem un maziem nākotnes mērķiem, brīvi izvēloties iemaksu apmēru. Regulāru, bet vismaz nelielu summu novirzīšana uzkrājuma veidošanai nodrošinās papildu finanses. Jo ātrāk sāksi krāt, jo lielāku kapitālu sakrāsi.

Kādi ir ieguvumi?

Tev varētu interesēt

NELAIMES GADĪJUMU PAPILDAPDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU PAPILDAPDROŠINĀŠANA
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA BĒRNIEM
NELAIMES GADĪJUMU APDROŠINĀŠANA BĒRNIEM
KRITISKO SLIMĪBU PAPILDAPDROŠINĀŠANA
KRITISKO SLIMĪBU PAPILDAPDROŠINĀŠANA

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana?

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana ietver sevī divus neaizstājamus apdrošināšanas veidus. Tā sniedz iespēju veidot uzkrājumu savas nākotnes finansiālajai nodrošināšanai vai kādam noteiktam mērķim nākotnē (piemēram, studijām vai automašīnas iegādei), vienlaikus apdrošinot savu dzīvību. Dzīvības apdrošināšana ir veids, kā sniegt materiālu aizsardzību savai ģimenei apgādnieka zaudējuma gadījumā. Tu veic regulārus maksājumus vai vienreizēju lielāku iemaksu, tiec apdrošināts un veido naudas līdzekļu uzkrājumu kādam tev zināmam mērķim.

Kā darbojas Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana?

Tu veic regulārus maksājumus vai vienreizēju lielāku iemaksu un veido naudas līdzekļu uzkrājumu kādam tev zināmam mērķim, turklāt paralēli tiec apdrošināts. Apdrošināšanas perioda beigās tu saņemsi uzkrāto summu.

Ja līguma darbības laikā apdrošināšanas gadījums nav iestājies, tev tiek izmaksāta visa uzkrājuma summa, kā arī peļņas procenti par uzkrāto kapitālu. Līgumā vari norādīt vienu vai vairākus labuma guvējus, kurus līguma darbības laikā var mainīt. Līdz ar līguma spēkā stāšanos un pirmo veikto iemaksu apdrošinātās personas nāves gadījumā labuma guvējiem tiks izmaksāta pilna dzīvības apdrošināšanas summa un uzkrājuma summa uz attiecīgo brīdi.

Ja saskaņā ar līgumā iekļauto papildapdrošināšanu iestājas cits apdrošināšanas gadījums (trauma, slimība, darbnespēja u.tml.), apdrošināšanas atlīdzību saņem pats apdrošinātais.

Kas ir Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana bērniem?

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana bērniem ir ieguldījums tava bērna nākotnē, kas ļauj pakāpeniski uzkrāt lielāku naudas summu. Piemēram, bērna izglītībai, patstāvīgas dzīves uzsākšanai vai kādai lielākai dāvanai, ko vēlies pasniegt savam bērnam, sasniedzot pilngadību. Tu veic regulārus maksājumus, tiec apdrošināts un veido naudas līdzekļu uzkrājumu savam bērnam. Apdrošināšanas perioda laikā tiek nodrošināta materiālā aizsardzība bērnam, jo paralēli uzkrājuma veidošanai tiek apdrošināta dzīvība kādam no vecākiem.

Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu nodokļu atvieglojumus?

Ieguldīt Dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu ir izdevīgi, jo iespējams saņemt būtiskus nodokļu atvieglojumus. Veicot Dzīvības apdrošināšanu ar līdzekļu uzkrājumu, visu apdrošināšanas periodu vari saņemt LR normatīvajos aktos paredzētos nodokļu atvieglojumus, kas šobrīd ir 20% no iemaksām uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā, ja to kopsumma gadā nepārsniedz 10% no tavas bruto darba algas un nepārsniedz 4000 EUR. Nodokļu atvieglojumi ir spēkā tad, ja Dzīvības apdrošināšanas līgums ar līdzekļu uzkrājumu ir noslēgts vismaz uz 10 gadiem.

Kā saņemt nodokļu atvieglojumus?

Lai saņemtu no valsts pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, ir jāiesniedz iedzīvotāju ienākuma deklarācija Valsts ieņēmumu dienestā. Tagad to ir ērti izdarīt, izmantojot  Elektroniskās deklarēšanās sistēmu (EDS). Deklarāciju par iepriekšējo gadu vari iesniegt, sākot ar 1. martu. Ja līdz šim neesi iesniedzis deklarāciju, lai saņemtu nodokļu atvieglojumus, ir iespējams deklarēt maksājumus arī par iepriekšējiem trim gadiem. Informācija par Compensa Life klientu iepriekšējā gadā veiktajām iemaksām Uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā jau būs pieejama EDS sistēmā, un šie dati automātiski ielasīsies gada ienākumu deklarācijā.

Kādas ir Compensa Life piedāvātās ieguldījumu stratēģijas?

Uzkrājums pelna procentus! Tev ir iespēja veidot uzkrājumu ar fiksētu ienesīguma procentu, kas tiek garantēts visam apdrošināšanas periodam, vai veidot uzkrājumu, kas piesaistīts ieguldījumu fondiem. Ieguldot līdzekļus fondos, ir iespējams nopelnīt vairāk, vienlaikus gan ir jāapzinās, ka peļņas iespējamība un apmērs ir atkarīgi no izvēlētās ieguldījumu stratēģijas un ieguldījumu fondu darbības rezultātiem. Tā ir arī iespēja pašam aktīvi līdzdarboties sava uzkrājuma veidošanā, sekojot līdzi ieguldījumu fondu darbības rezultātiem, mainot sava ieguldījuma sadalījumu un izvēloties sev pieņemamāko ieguldījumu stratēģiju. Šāds uzkrājuma veids sniedz iespēju nopelnīt vairāk – atkarībā no izvēlēto ieguldījumu fondu darbības rezultātiem.

Compensa Life piedāvā vienus no augstākajiem garantētajiem peļņas procentiem Latvijas tirgū. Turklāt ik gadu tavu uzkrājumu var papildināt arī papildu peļņas procenti, kas atkarīgi no apdrošinātāja finanšu rezultātiem.

Kādu ieguldījumu stratēģiju izvēlēties?

Atkarībā no uzkrājuma perioda garuma un vēlamās peļņas vari izvēlēties piemērotāko ieguldījumu stratēģiju. Mēs piedāvājam trīs ieguldījumu stratēģijas.

  1. Konservatīvā ieguldījumu stratēģija

  2. Sabalansētā ieguldījumu stratēģija

  3. Aktīvā ieguldījumu stratēģija

Izvēloties jebkuru no tām, tev ir iespēja apdrošināšanas iemaksas ieguldīt vienā fondā vai sadalīt tās pa vairākiem ieguldījumu fondiem, kurus piedāvā Compensa Life. Sadalot savas iemaksas pa vairākiem fondiem, ir jānosaka, cik procentu katrā fondā vēlies ieguldīt. Detalizētāk par ieguldījumu stratēģiju.

Ja vēlies saņemt individuālu piedāvājumu, kas ir pielāgots tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajam stāvoklim, piesakies bezmaksas konsultācijai!

Noteikumi un dokumenti

Izvēlies ērtāko saziņas veidu
Atstāj ziņu
Nāc uz tuvāko biroju